Pesupulber MINI RISK Color 2,65kg

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
Eemaldab värviliselt pesult kõik plekid olenemata temperatuurist, säilitades värvide erksust. Pesu pesemiseks käsitsi või igat tüüpi pesumasinas. Väljatöötatud koostöös Soome Allergia ja Astma assotsiatsiooniga tundliku nahaga, allergiliste ja astmaga inimeste pesu pesemiseks. Sobib ideaalselt värviliste beebiriiete pesemiseks.
Lisainfo
Hoiatus! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega ja pöörduda viivitamata arsti poole. Allaneelamise korral: pöörduda viivitamata arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Säilitada toatemperatuuril.
Koostisosad
15-30% tseoliiti; 5-15% anioonseid ja mitteinoonseid pindaktiivseis aineid; <5% seepi, polükarboksülaati; täiendavalt: ensüümid. Lõpptähtaeg: 5 aastat valmistamise kuupäevast, mis on näidatud pakendil (ddmmgg).
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Netokogus (g/ml):
2650
Kaubamärk:
MINI RISK
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.