Pesuvah.Värv.TRI-BIO 1.42L

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
Lõhna- ja värvivaba, sobib allergikutele ja astmahaigetele. Ei siselda fosfaate, tugevatoimelisi lahuseid ega kloorivalgendajaid, ei sisalda GMO-sid, abrasiivseid aineid, lõhnaaineid, värvaineid ega teisi toksilisi aineid. Neutraalse pH-ga, hüpoallergeenne, biolagunev. Ei ole testitud loomade peal. Soovitatakse kasutada majapidamistes, kus on septelised mahutid või lokaalne kanalisatsioon. Ökoloogiline lahus sisaldab bioensüüme ja mineraale. Ei sisalda fosfaate ja formaldehüüde, kuid on sama tõhus kui tugevatoimelisi kemikaale sisaldavad pesuvahendid. Karm mustuse vastu, õrn kangale. Ohutuim alternatiiv tugevatoimeliste keemiliste puhastusvahenditele. Pehme isegi beebi nahale.
Koostisosad
bioensüümaatiline lahus, mis sisaldab 5-15% seepi, 5-15% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, <5% ensüüme, proteaas, lipaas, amülaas, mannanaas, tselluloos, fenoksüetanool.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Netokogus (g/ml):
1420
Kaubamärk:
TRI-BIO
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.