Piimasegu laktoosivaba FRISO 400g 0-12k

Piimasegu laktoosivaba FRISO 400g 0-12k

€12.49
€31.23/kg
Kirjeldus
Dieettoit meditsiiniliseks eriotstarbeks. Dieettoit laktoositalumatusega imikutele. TÄHTIS MÄRKUS Frisolac® Gold Lactose Free on imikutele mõeldud piimasegu. Sobib imikutele, kellel on laktoositalumatus. Frisolac® Gold Lactose Free sobib ainsaks toiduallikaks imikutele sünnist kuni 6 kuuni. Alates 6. elukuust peaksid imikud lisaks piimasegule saama ka lisatoitu. Enne täiendava söögikorra alustamist pidage nõu oma arstiga. Toode on ette nähtud kasutamiseks meditsiinitöötajate järelevalve all. Rinnapiim on teie lapse parim toitumine.
Lisainfo
TÄHTIS TEADA! Frisolac® Gold Laktoosivaba vale valmistamine, kasutamine ja säilitamine võib olla teie lapse tervisele kahjulik
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Holland
Netokogus (g/ml):
400
Kaubamärk:
FRISO
Tarnija kontaktid:
German Products Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.