Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Ostlete kiiremini ja mugavamalt, kui laete alla uusima Google Chrome või Mozilla Firefox versiooni.
  1. Pealeht
  2. Kauasäilivad toidukaubad
  3. Šokolaadid
  4. Piimašokolaadid
Piimašok.Lacmi karameliga ROSHEN 100g

Piimašok.Lacmi karameliga ROSHEN 100g

Kampaania kehtib kuni 2026-02-16 või kuni kaupa jätkub.
Koostisosad
piimašokolaad 44% [suhkur, kakaovõi, kakaomass, LÕSSIpulber, täisPIIMApulber, kuivatatud PIIMA vadak, PIIMArasv, emulgaatorid (SOJAletsitiin, E476), vanilliini maitseaine], NISUjahu, suhkur, taimsed rasvad (va. hüdrogeenitud palm, palmituum), melass, täisPIIMApulber 14,5% (täidises), LÕSSIpulber 8,5% (täidises), VADAKUpulber, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber 6,5% (biskviidis), kakaomass, glükoos -fruktoosisiirup, tärklis, sool, kergitusained (naatriumvesinikkarbonaat, ammooniumvesinikkarbonaat, kaaliumvesinikkarbonaat), SOJAletsitiin emulgaator, lõhna- ja maitseained, Taimne süsi (värvaine). Piimašokolaadis: kakaotoodete minimaalne sisaldus on 30%. Täidis - 20%; karamell - 14%; küpsised - 22%. Võib sisaldada MUNAtooteid, sarapuuPÄHKELID, MANDLEID, maaPÄHKLEID, SEESAMISEEMNEID.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Toiteväärtus (100 g/ml)

Energiat 2174,00 kJ / 520,00 Kcal
Rasvad 29,80 g
millest küllastunud rasvhappeid 17,60 g
Süsivesikud 55,10 g
millest suhkruid 45,20 g
Valgud 7,00 g
Sool 0,40 g

Soovituslik ööpäevane norm

  • Energiat 520 Kcal
    2174 kJ
    26%
  • Rasvad 29,8 g
    42,6%
  • millest küllastunud rasvhappeid 17,6 g
    88%
  • Süsivesikud 55,1 g
    21,2%
  • millest suhkruid 45,2 g
    50,2%
  • Valgud 7 g
    14%
  • Sool 0,4 g
    16,7%

Muu info

Päritoluriik:
Ukraina
Netokogus (g/ml):
100
Kaubamärk:
ROSHEN
Tarnija kontaktid:
Roshen Nord, UAB
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.