Piimašok.marja riisikrõb.KARL FAZER 180g
- Kirjeldus
- Piimašokolaad jõhvika- ja õunatükkidega (8%), vaarikate (1%) ja riisikrõbinatega (3%). Karl Fazer Red Berries on segu piimašokolaadi st ning kuivatatud punastest marjadest (vaarikas ja jõhvikas). Krõmpsuvat tekstuuri lisab õhitud riis. Marjane ja maitsev maius, mid a saad nautida ise või koos sõpradega.
- Koostisosad
- PIIM, suhkur, kakaovõi, kakaomass, õunapüree, glükoos-fruktoossiirup, riis, glükoosisiirup, jõhvikapüree, maltodekstriin, stabilisaa tor (E422), kuivatatud vaarikad, emulgaator (SOJAletsitiin), NISUkiud, sool, palmiõli, tarretusaine (E440), modifitseeritud kartulit ärklis, värvivad toiduained (porgandi- ja musta sõstrakontsentraat), lõhna- ja maitseained, happesuse regulaator (E296).
- Säilitamistingimused
- Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.
Toiteväärtus (100 g/ml)
Energiat | 2142,00 kJ / 512,00 Kcal |
Rasvad | 29,00 g |
millest küllastunud rasvhappeid | 17,00 g |
Süsivesikud | 53,00 g |
millest suhkruid | 49,00 g |
Valgud | 9,70 g |
Sool | 0,39 g |
Soovituslik ööpäevane norm
-
Energiat
512 Kcal
2142 kJ
25,6% -
Rasvad
29 g
41,4% -
millest küllastunud rasvhappeid
17 g
85% -
Süsivesikud
53 g
20,4% -
millest suhkruid
49 g
54,4% -
Valgud
9,7 g
19,4% -
Sool
0,39 g
16,2%
Muu info
- Päritoluriik:
- Soome
- Kaubamärk:
- KARL FAZER
- Tarnija kontaktid:
- Via 3L OÜ
- Tarnija:
Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.