Praeahju puh.vahend SANO FortePlus,750ml

Praeahju puh.vahend SANO FortePlus,750ml

€4.49
€5.99/l
Kirjeldus
Sano Forte Plus on kontsentreeritud väga tõhus rasva-, mustuse- ja mustuseemaldaja. Eemaldab hõlpsalt kõige tugevama, sügavale sattunud mustuse ja kõrbenud rasva ahjudelt, küpsetusplaatidelt, grillidelt, pottidelt, padadelt, praepannidelt, restidelt, õhupuhastitelt, köögi töötasapindadelt ja muult. Sobib metall-, keraamilistele ja klaaspindadele. Ei sobi tefloni, alumiiniumi, värviliste toodete ja pindade puhastamiseks. Mitte gaasipõletite puhastamiseks!
Koostisosad
Vesi, mitteioonsed ja anioonsed pindaktiivsed ained < 5%, seebikivi < 10%, lõhnaained
Kasutusjuhend
Pihustage saastunud pind Jätke 2-3 minutiks Seejärel puhasta pind niiske lapi või käsnaga Loputage hoolikalt veega ja pühkige kuivaks

Muu info

Päritoluriik:
Iisrael
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
SANO
Tarnija kontaktid:
SalesProff OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.