Puh.VahendCILLIT BANG Bleach&Hyg.750ml

Puh.VahendCILLIT BANG Bleach&Hyg.750ml

€7.99
€10.65/l
Kirjeldus
Vannitoa puhastusvahend
Lisainfo
Cillit Bang Power Cleaner Bleach & Hygiene''i võimsa puhastusjõuga hävitate rasked plekid ja väldite pisikute levikut oma kodus! Elu võib olla kiire ja sageli pole Teil raskete plekkide nühkimiseks aega või energiat. Niisiis, nüüd ei peagi Te seda tegema. Meie unikaalse ja ülisärava vormeliga võite vaid jälgida, kuidas rasked plekid lahustuvad otse teie silme all ja lisatud valgendaja tagab, et Teie keraamilised pinnad muutuvad säravvalgeks. See sobib meile peaaegu kõikjal, maja sees ja sellest väljaspool - keraamilistest põrandaplaatidest ja töötasapindadest siseõu ja aiamööblini.
Koostisosad
Alla 5%-i klooril põhinevat pleegitusainet, alla 5%-i anioonseid ja mitteioonseid.Pindaktiivseid aineid. Lõhnaained, 100g kohta sisaldab 2.8G naatriumhüpoklorititallergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud
Kasutusjuhend
Ükski töö pole liiga lihtne ega liiga raske - olgu see kraanikauss või dušikabiin, keerake lihtsalt otsik 'on' asendisse, sihtige ja pihustage õrnalt vähemalt 20cm kauguselt soovitud kohta. Vormel alustab toimimist sekunditega, lõigates läbi katlakivi ja muud kohad, kuhu on kogunenud mustus ning mõne minuti pärast võiteka raskeimad plekid lihtsalt niiske lapiga minema pühkida. Pole küürimist, pole kaapimist - pole probleemi. Bang ja mustus on kadunud!
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
CILLIT
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.