Puitpindade pesuvedelik PLEDGE 500ml

Puitpindade pesuvedelik PLEDGE 500ml

€3.99
€7.98/l
Kirjeldus
Puhastab ja annab värske väljanägemise kõikidele puitparkett- ja laminaatpindadele. Annab ilusa läike ja värske puhta lõhna. Lakitud ja lakkimata pindadele.
Lisainfo
sisaldab alkoholi, C13-15. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kemikaali alla neelamise korral pöörduda arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda sobivat kaitseriietust/prille/kindaid/näokaitset. Pese käed hoolikalt pärast kasutamist. Vältida kokkupuudet nahaga. Sisaldab d-limoneeni. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni.
Koostisosad
<5% mitte ioonsed pindaktiivsed ained, <5% seep, (etüleendioksü)dimetanool, lõhnaaineid (limoneen, geraniool, linalool)
Kasutusjuhend
Sega üks korgitäis vahendit 5l vee kohta. Pese käsnaga, rätikuga või mopiga. Ei vaja loputamist. Hoida külmumise eest. Pakendi võib hävitada koos teiste olmejäätmetega.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Soome
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
PLEDGE
Tarnija kontaktid:
Tridens AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.