Rasvaeemaldaja CILLIT BANG Spray 750ml

Rasvaeemaldaja CILLIT BANG Spray 750ml

€7.99
€10.65/l
Kirjeldus
Köögi puhastusvahend
Lisainfo
Cillit Bang Power Cleaner Grease & Sparkle''i, Teie köögi puhastamise parima lahendusega vabanete oma köögis rasketest plekkidest sekunditega. Köögi mustust võib olla raske eemaldada - kuid enam mitte - selle mitmeotstarbelise puhastusvahendi vahutav ja puhastav turbo toime kõrvaldab sekunditega ka kõige keerulisemad probleemid. Olgu see rasva, toiduplekkide või sissekõrbenud plekkide eemaldamine, pole vahet! Cillit Bang Power Cleaner Limescale & Shine on tehtud spetsiaalselt selleks, et vabaneda ka kõige keerulisematest probleemidest paljudel erinevatel pindadel Teie kodus. Meie spetsiaalselt välja töötatud vormel hävitab mustuse ruttu ja lihtsalt ning muudab majapidamise koristamise vähem tüütuks. Bang ja mustus on kadunud!
Koostisosad
Sisaldab vähem kui 5 % anioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaine, linalool.
Kasutusjuhend
Kuidas eemaldada rasva-, toidu- ja sissekõrbenud plekid: keerake otsik 'on' asendisse ja hoides pudelit püsti, pihustage soovitud pinnale vähemalt 20cm kauguselt. Jätke vormel toimima ja pühkige pihustatud pinna ümbrus lapi või pesukäsnaga puhtaks. Hiljem loputage pind korralikult veega ja pühkiga niiske lapiga. Lihtsamate ahjuplekkide, pottide, pannide ja teiste kõvade, mitte poorsete pindade puhastamiseks laske pinnal kõigepealt jahtuda, seejärel pihustage toimeainet kuivale toiduplekile ja laske sel mitte kauem kui 30 minutit sisse imbuda. Peske nagu tavaliselt nõudepesuvedelikuga - veenduge, et loputate seda korralikult veega ja vajadusel korrake protseduuri.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser/ Sales-Star AS/ Liisi Kõrtsini
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
CILLIT
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.