Rinnapump silikoonist TOMEE TIPPEE

Rinnapump silikoonist TOMEE TIPPEE

€19.99
€19.99/tk
Kirjeldus
Käepärane silikoonist rinnapump Tommee Tippee Made for Me. Kompaktse suurusega ja hõlpsasti käekotti mahtuv, on rinnaga toitva ema jaoks asendamatu abivahend mitte ainult kodus, vaid ka reisil, külaskäigul või tööl. Silikoonist rinnapump Tommee Tippee Made for Me on lihtsa disainiga ja seda on väga kerge kasutada, võimaldades rinnapiima õrnalt ja valutult pumbata. Võite kasutada seda tavalise rinnapumbana, et leevendada piimaeritust või koguda lapse imetamise ajal samaaegselt teisest rinnast eritunud piima. Võite kasutada seda ka siis, kui teie rinda piinab piimapais, et leevendada ja vähendada valu. Vaatamata oma kompaktsele suurusele on Made for Me käsitsi kasutataval rinnapumbal palju eeliseid. See on vaikne, kerge, märkamatu, ilma juhtmeteta, sobib suurepäraselt naise kotti ja tuleb kasuks, kui piima eritus toimub näiteks autos, tööl, reisil või jalutuskäigu ajal. Pehme silikoonist tass ja õrn imemine võimaldavad mugavalt pumpamist teostada ka väljaspool kodu. Komplektis on korduvkasutatav hoiukott, mis võimaldab pumpa reisil hoiustada ja mikrolaineahjus steriliseerida.
Lisainfo
Komplektis: silikoonist rinnapump koos mõõteskaalaga, korduvkasutatav hoiu- ja steriliseerimiskott, ühekordselt kasutatav piima hoiukott.
Koostisosad
Toodetud 100% toidusilikoonist, mis on ohutu nii emale, kui ka lapsele. BPA-, PVC- ja ftalaadivaba.

Muu info

Päritoluriik:
Hiina
Kaubamärk:
TOMMEE TIPPEE
Tarnija kontaktid:
Kotryna OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.