Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Ostlete kiiremini ja mugavamalt, kui laete alla uusima Google Chrome või Mozilla Firefox versiooni.
  1. Pealeht
  2. Piimatooted ja munad
  3. Piimad
  4. Taimsed piimavabad joogid

Taimsed piimavabad joogid

Sojajook ALPRO vanilje, 1L

Sojajook ALPRO vanilje, 1L

Kirjeldus
100% taimne vanillimaitseline sojajook.
Koostisosad
Vesi, lüditud SOJAoad(5, 8%), suhkur, dekstroos, kaltsiumkarbonaat, looduslikud lõhna-ja maitseained, meresool, happesuse regulaator (monokaaliumdivesinikfosfaat), porgandi ekstrakt, stabilisaator (gellankummi), vitamiiine (riboflaviin (b2), b12, d2).
Kasutusjuhend
Sobib niisama joomiseks, smuutidesse, hommikusöögi helvestele, müslile.
Säilitamistingimused
Peale avamist säilib külmkapis kuni 5 päeva. Säilitamistemperatuur: alates 3°C kuni 25°C.

Toiteväärtus (100 g/ml)

Energiat 228,00 kJ / 54,00 Kcal
Rasvad 1,70 g
millest küllastunud rasvhappeid 0,30 g
Süsivesikud 6,50 g
millest suhkruid 6,40 g
Valgud 3,00 g
Sool 0,14 g

Soovituslik ööpäevane norm

  • Energiat 54 Kcal
    228 kJ
    2,7%
  • Rasvad 1,7 g
    2,4%
  • millest küllastunud rasvhappeid 0,3 g
    1,5%
  • Süsivesikud 6,5 g
    2,5%
  • millest suhkruid 6,4 g
    7,1%
  • Valgud 3 g
    6%
  • Sool 0,14 g
    5,8%

Muu info

Päritoluriik:
Prantsusmaa
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
ALPRO
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.