Suuvesi LISTERINE Sm.Rinse last.6+,250ml

Suuvesi LISTERINE Sm.Rinse last.6+,250ml

€4.19
€16.76/l
Kirjeldus
Listerine smart rinse 250 ml on fluoriidi sisaldav suuvesi. Kasutades suuvett pärast hammaste pesemist kaks korda päevas, aitab see kaitsta teie lapse hambaid hambaaukude tekke eest. Sisaldab fluoriidi, mis tugevdab hambaid ja vähendab hambaaukude teket kuni 40% rohkem kui ainult harjamine. Võitleb halbade bakterite vastu, mis on ühed peamised hambakatu ja igemehaiguste tekitajad. Suuveega puhastate kogu suud – nii hambaid, igemeid kui keelt. See värvib ära ka pärast hambapesu suhu jäänud toiduosakesed, mis muutuvad suuvee väljasülitamisel kraanikausis nähtavaks ning on lapsele õpetlikuks näiteks.
Koostisosad
Aqua, sorbitol, aroma, phosphoric acid, sucralose, cetylpyridinium chloride, sodium fluoride, menthol, disodium phosphate, benzyl alcohol, ci 16035, ci 42053. Sisaldab naatriumfluoriidi (0, 022 % w/v 100 ppmf).
Kasutusjuhend
Kasutada kaks korda päevas pärast hammaste pesemist. Eemaldage kork ja pigistage pudelit, täites korgi 10 ml jooneni. Kallake suuvesi klaasi. Loputage suud 60 sekundit ja sülitage suuvesi välja. Jälgige oma last, et ta suuvett alla ei neelaks. Pärast iga kasutuskorda sulgege pudel kohe korgiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei sobi kasutamiseks alla 6-aastastele lastele. Mitte alla neelata. Mitte kasutada, kui pudeli korki kattev kile oli ostes katki. Fluoriidi sisaldavate toodete kasutamisel konsulteerige enne suuvee tarvitamist oma hambaarstiga. Mitte süüa võii juua 30 minuti jooksul pärast suuvee kasutamist. Ei sisalda alkoholi.
Tootja kontaktid
CILAG AGHochstrasse 2018200 Schaffhausen, Schweiz
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Itaalia
Netokogus (g/ml):
250
Kaubamärk:
LISTERINE
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.