Tabletid ORO nõudepesumasinale 40x18g

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
Keskkonnasõbralikud nõudepesumasina tabletid. Ei sisalda sünteetilisi säilitusaineid. Ei sisalda fosfaate ja lõhnaaineid. Parem keskkonnale: vähene mõju vee ökosüsteemidele.
Koostisosad
5-15%-line hapnikul põhinev pleegitusaine, mitteioonsed tensiidid <5%, polükarboksülaadid, fosfonaadid, ensüümid (proteaasid, amülaasid).
Kasutusjuhend
Eemaldage tableti ümbriskile. Pange üks tablett nõudepesumasina doseerimissahtlisse. Tavapesuks soovitame maksimaalselt 50oc pesuprogramme, see hoiab vee- ja energiakulu võimalikult väikese ja vähendab veereostust.
Tootja kontaktid
Im Hengstfeld 47, 32657 Lemgo
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Netokogus (g/ml):
720
Kaubamärk:
ORO
Tarnija kontaktid:
Ursus OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.