Üldpuhastusvah.AJAX Floral Fiesta 1L,roh

Üldpuhastusvah.AJAX Floral Fiesta 1L,roh

€3.19
€3.19/l
Kirjeldus
"Ajax Floral Fiesta on ainulaadse, õhu mõjul aktiveeruva lõhnaga universaalne puhastusvahend, mis on rikastatud looduslike lilleekstraktide ja eeterlike õlidega. See vabastab katkematult oma kevadlillelõhna, et täita teie kodu loomuliku värskusega, mis kestab kauem kui 24 tundi. Selle veganisõbraliku* universaalse puhastussprei muudab veel hämmastavamaks asjaolu, et selle toimeained on taimsed ja see on loodud planeedi heaolu silmas pidades. Selle koostisosad on 97% loodusliku päritoluga ja koostis on 98% biolagunev. Ajax puhastab põhjalikult, et teha teie pinnad puhtaks, kaitstes samal ajal õrnu pindu (marmor, keraamika) ilma loputamise või hõõrumiseta. * Ei sisalda loomseid koostisosi.
Lisainfo
HOIATUSED: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
Koostisosad
Contains: •<5% Anionic Surfactants. • Perfumes Glutaral Citronellol Hexyl Cinnamal.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
AJAX
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.