Vannitub.spray CILLIT BANG 750ml

Vannitub.spray CILLIT BANG 750ml

€7.99
€10.65/l
Kirjeldus
Cillit Bangiga hävitate sekunditega vannitoa mustuse täielikult. Power Cleaner Limescale & Dirt on ülilihtne lahendus Teie vannitoa puhastamiseks. Vannitoa mustust võib olla raske eemaldada - kuid enam mitte - selle mitmeotstarbelise puhastusvahendi vahutav ja puhastav turbo toime kõrvaldab sekunditega ka kõige keerulisemad probleemid. Olgu see katlakivi, seebiplekid, rooste või pori, pole vahet! Cillit Bang Power Cleaner Limescale & Dirt on tehtud spetsiaalselt selleks, et vabaneda ka kõige keerulisematest probleemidest paljudel erinevatel pindadel Teie kodus. Meie spetsiaalselt välja töötatud vormel hävitab mustuse ruttu ja lihtsalt ning muudab majapidamise koristamise vähem tüütuks. Bang ja mustus on kadunud!
Lisainfo
Cillit Bangiga hävitate sekunditega vannitoa mustuse täielikult. Power Cleaner Limescale & Shine on ülilihtne lahendus Teie vannitoa puhastamiseks. Vannitoa mustust võib olla raske eemaldada - kuid enam mitte - selle mitmeotstarbelise puhastusvahendi vahutav ja puhastav turbo toime kõrvaldab sekunditega ka kõige keerulisemad probleemid. Olgu see katlakivi, seebiplekid, rooste või pori, pole vahet! Cillit Bang Power Cleaner Limescale & Shine on tehtud spetsiaalselt selleks, et vabaneda ka kõige keerulisematest probleemidest paljudel erinevatel pindadel Teie kodus. Meie spetsiaalselt välja töötatud vormel hävitab mustuse ruttu ja lihtsalt ning muudab majapidamise koristamise vähem tüütuks. Bang ja mustus on kadunud!
Koostisosad
Sisaldab vähem kui 5 % anioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained, hexyl cinnamal allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud
Kasutusjuhend
Kuidas eemaldada katlakivi, seebiplekid, rooste ja pori: keerake otsik 'on' asendisse ja hoides pudelit püsti, pihustage soovitud pinnale vähemalt 20cm kauguselt. Ärge jätke vahendit kauemaks kui 5 minutiks, meie turb tõhus vormel toimib sekunditega ning hiljem loputage pind ja pesukäsn korralikult veega. Seejärel pole vaja teha muud, kui nautida tulemust, teie säravpuhast vannituba.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
CILLIT
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.