WC-geel BREF 10xEffect Max White,700 ml

WC-geel BREF 10xEffect Max White,700 ml

€4.39
€6.27/l
Kirjeldus
WC puhastusgeeli sari jõuliselt võtab sihikule 10 kõige olulisemat probleemi tagamaks puhas ja värske tualetipott. See toimib nii pealpool kui ka allpool veepiiri, aktiveerudes veega kokkupuutel muutub värvus. Toode eemaldab mustuse, et tagada säravvalge tualettpott.
Koostisosad
<5% mitteioonsed pindaktiivsed ained; lisaained: lõhnaained
Kasutusjuhend
Pane puhastusvahendit otse tualetipoti ääre alla. Lase sellel mõned minutid mõjuda ja seejärel loputa. Tugeva mustuse korral kasuta tualettpoti harja. Kui vahendit satub tualettpoti äärele, põrandale või happetundlikule pinnale, loputa koheselt puhta veega, et vältida kahjustusi või värvuse muutust.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Ungari
Kaubamärk:
BREF
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.