WC-geel BREF Pro Nature Grapefruit 700ml

WC-geel BREF Pro Nature Grapefruit 700ml

€4.39
€6.27/l
Kirjeldus
Bref Pro Nature tualetipuhastusvahend: 90% looduslikku päritolu aktiivaineid sisaldav, lubjakivi vastase toimega tootevalemiga tõhus, loodusest inspireeritud puhastusvahend, millel on värskendav greipfruudi lõhn. 50 % ümbertöödeldud plastist pakend. Ümbertöötlusse suunamisel eemaldage eelnevalt pakendilt kilesilt.
Koostisosad
<5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid; lõhnaained
Kasutusjuhend
Avamiseks suru korki mõlemalt poolt üheaegselt ja keera. Vala puhastusvahendit tualettpoti ääre alla. Lase vahendil toimida ning pese harjaga. Tõrksate lubjasettejääkide ja mustuse eemaldamiseks jäta vahend 30 minutiks mõjuma. Kasuta harja. Pärast kasutamist sulge kork nii, et kuuled klõpsatust. Kasuta ainult tualettpoti pesemiseks.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
700
Kaubamärk:
BREF
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.