WC p/vah.DOMESTOS Citrus Fresh 750ml

WC p/vah.DOMESTOS Citrus Fresh 750ml

€3.29
€4.39/l
Kirjeldus
Tihe desinfitseeriv puhastusvahend. Tapab kõik teadaolevad bakterid.
Lisainfo
ETTEVAATUST. Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Väga mürgine veeorganismidele. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Võib söövitada metalle. Ettevaatust! Mitte kasutada koos teiste toodetega. Segust võib eralduda ohtlikke gaase (kloori). Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida üksnes originaalpakendis. Vältida sattumist keskkonda. Kanda kaitsekindaid. Kanda kaitseprille või -maski. Kanda kaitseriietust. NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: kõik saastunud rõivad viivitamata seljast võtta. Loputada nahka veega või duši all. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Mahavoolanud toode kokku koguda. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele eeskirjadele.
Koostisosad
Sodium Hypochlorite, Cocamine oxide, Sodium hydroxide, Cetrimonium Chloride. < 5%: kloori baasil valgendi (naatriumhüpoklorit), mitteioonsed pindaktiivsed ained, katioonsed pindaktiivsed ained, seep, lõhnaaine. Desinfektsioonivahend: naatriumhüpoklorit 4,5 g 100 g kohta.
Kasutusjuhend
Kasutamine lahjendamata kujul - desinfitseerimine ja sügavam bakterite hävitamine. Pritsige joana WC poti serva alla (umbes 80 ml) ja jätke 15 minutiks seisma. Sügavama bakterivastase toime ja puhastamise eesmärgil jätke toode seisma üleöö. Köögi/vannitoa kanalisatsioon: valage joana äravoolu, et desinfitseerida ja eemaldada ebameeldivad lõhnad. Valamud: valage joana ära- ja ülevooluavasse, jätke 5 minutiks seisma ning loputage põhjalikult. Õrnade pindade puhul (vannid, valamud) proovige toodet enne väikesel silmatorkamatul kohal. Kasutamine lahjendatud kujul – desinfitseerimine: Põrandad ja tööpinnad – 120 ml Domestost 5 liitri vee kohta. Mitte kasutada lahjendamata toodet põrandatel. Nõudepesulapid ja –švammid – 60 ml Domestost 2,5 l vee kohta leotamiseks. Seejärel loputada põhjalikult veega. Septikute puhul lisage 20 ml. Kasutage alati plastnõusid. Sobib kasutamiseks septiku-süsteemides. 1 kork = 15 ml.
Säilitamistingimused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril 0–25 kraadi. Säilitamistemperatuur: alates 0°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
DOMESTOS
Tarnija kontaktid:
Unilever Polska SP Z O.O.
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.