WC paber ZEWA Deluxe valge, 3 kih,8 rul.

WC paber ZEWA Deluxe valge, 3 kih,8 rul.

€5.49
€0.69/tk
Kirjeldus
Täiusliku pehmuse ja tugevuse tasakaaluga kolmekihiline tualettpaber. Tualettpaberi Zewa Deluxe sisemine rull Flush&Go® on ringlussevõetav, kompostitav ja selle võib tualetipotist alla lasta. Flush&Go® lahustub 100% vees, täpselt nagu tualettpaber. Pakend on PE plastist ja 100% ringlussevõetav. ELi ökoetikett. Dermatoloogiliselt testitud. Valmistatud Soomes vastutustundlikult toodetud kiududest (FSC-sertifikaat).
Kasutusjuhend
Zewa deluxe pure white on kvaliteetne 3-kihiline valge tualettpaber, mis on tugev ja pehme.Tualettpaberi sisemine rull aquatube on vees lahustuv ja seda võib tualettpotist alla lasta koos tavalise tualettpaberiga.
Tootja kontaktid
Essity
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Soome
Kaubamärk:
ZEWA
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.