WC puh.vahend HARPIC Eucalyptus 750ml

WC puh.vahend HARPIC Eucalyptus 750ml

€4.39
€5.85/l
Kirjeldus
WC-puhastusvahend Eco Eucalyptus. EFEKTIIVNE PUHASTUS + PLEKKIDEVASTANE KAITSEKIHT. WC puhastusgeel, mis jätab tualetipotile kaitsva kleepumisvastase kihi, et hoida see puhtana kuni 100 loputuskorda. Selles on ühendatud 10 võimast toimet, et eemaldada pisikud ja mustus, isegi selle, mida ei ole näha: 1. Kiire toime 2. Katlakivi 3. Tugevad plekid 4. Rooste 5. Uriini plekid 6. Kogunenud mustus 7. Äärealune 8. Allpool veepiiri. 9. 99,9%* bakteritest 10. Desinfitseerib.
Koostisosad
Vähem kui 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid. Säilitusaine: Kaaliumsorbaat, parfüümid.
Kasutusjuhend
Soovitame wc desinfitseerimise ja puhastamise ajal kanda kindaid.Korgi eemaldamine: vajutage padjakestele korgil ja keerake lahti. Korgi tagasipanemine: keerake tihedalt kinni, kuni kuulete klõpsatust. Sobib kõikidele wc-pottidele, välja arvatud roostevabast terasest potid. Ohutu septikumidele. 1. Tõstke üles wc-poti kaas ja suunake otsik ettevaatlikult poti ääre alla.2. Pigistage pudelit ja kandke aeglaselt seespool ümber poti, nii et pott oleks vedelikuga täiesti kaetud.3. Optimaalseks puhastustulemuseks jätke toimima 10 minutiks, loputage ja harjake.4. Desinfitseerimiseks laske mõjuda 60 minutit, loputage ja harjake.

Muu info

Päritoluriik:
Suurbritannia
Kaubamärk:
HARPIC
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.