WC puhastusvahend CILLIT Ice Fresh,750ml

WC puhastusvahend CILLIT Ice Fresh,750ml

€3.79
€5.05/l
Kirjeldus
Värskelt lõhnav tualettruumi puhastusvahend eemaldab tualetis mustuse, katlakivi ja rooste. Regulaarsel kasutamisel jääb WC-pott ideaalselt puhtaks.
Lisainfo
Cillit Lime & Rust Fresh WC-puhastusvahend. Eemaldab ka kõige tõrksamad plekid, katlakivi ja rooste.
Koostisosad
Alla 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, lõhnaained. Koostisosade teave: www.Rbeuroinfo.Com
Lisaained
E415
Kasutusjuhend
Kasutamine. 1. Tõstke prill-laud üles ja suunake pudeli otsik ettevaatlikult poti ääre alla. 2. Pigistage ja kandke aeglaselt ümber poti, nii et vedelik kataks täielikult poti pinna. 3. Eriti tõrksate plekkide korral laske 10 minutit mõjuda, seejärel harjake ja loputage. Korgi tagasi panemiseks keerake see tihedalt kinni, kuni kuulete klõpsatust. Ettevaatusabinõud. Mitte lasta ainel kokku puutuda teiste pindadega peale wc-poti. Mitte kasutada metallil, marmoril, puidul ja emailpindadel. Enne kasutamist testige toodet väikesel, vähem nähtaval kohal, et kontrollida kokkusobivust pinnaga.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 10°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
CILLIT
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.