WC-puhastusvahend FROSCH lavendel 750ml

WC-puhastusvahend FROSCH lavendel 750ml

€1.99
€2.65/l
Kirjeldus
WC puhastusgeel eemaldab katlakivi, mustuse ja uriinijäljed nii WC potist kui ka selle sisemise serva alt. Toimeaineteks on looduslikud tugeva puhastava toimega lavendliekstraktid ja puuviljahapped.
Koostisosad
< 5% anioonseid tensiide, vaarika äädikas, paksendaja, kosmeetilised värv- ja aroomaineid. Vahend on 98% ulatuses bioloogiliselt lagunev. Ei sisalda fosfaate, formaldehüüde ja lahusteid.
Kasutusjuhend
Pudeli avamiseks vajutada turvakorgil olevatele märkidele ja keerata samal ajal korki päripäeva. Valada vahendit WC potti ja selle sisemise serva alla, lasta sel toimida paar minutit (kui vaja, siis kasutada küürimiseks harja), seejärel loputada pott veega puhtaks. Kui tegemist on väga määrdunud WC potiga, siis lasta vahendil toimida üle öö. Pärast kasutamist sulgeda pudel keerates korki seni kuni see lukustub. Ettevaatust: Mitte kokku segada teiste toodetega. Mitte kasutada marmoril jt. happe suhtes tundlikel pindadel.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Saksamaa
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
FROSCH
Tarnija kontaktid:
AbeStock AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.