WC puhastusvahend Harpic Original 750ml

WC puhastusvahend Harpic Original 750ml

€3.69
€4.92/l
Lisainfo
Harpic® 100% Lime Scale Remover Original. WC-poti desinfitseeriv puhastusvahend. Harpic 100% Lime Scale Remover on spetsiaalselt loodud, et lahustada 100% katlakivi ja tappa 99,9% bakteritest. Unikaalne koostis annab parema poti pinna katvuse. -100% katlakivi eemaldus- Tapab 99,9% bakteritest, seentest ja viirustest- Eemaldab mustuse-Maksimaalne poti pinna katvusAntibakteriaalne, bakteritsiidne (sh eosed), fungitsiidne ja virutsiidne toime vastavalt EN 14885.
Koostisosad
100g vedeliku kohta sisaldab biotsiid toimeainena 6, 75g vesinikkloriidhapet. < 5% Mitteioonseid pindaktiivseid aineid, <5% katioonseid pindaktiivseid aineid, desinfektsioonivahend, lõhnaained.
Lisaained
E415
Kasutusjuhend
Soovitame wc desinfitseerimise ja puhastamise ajal kanda kindaid.Avamiseks pigistage padjakesi korgi külgedel ja keerake vastupäeva lahti.1. Tõstke üles wc-poti kaas ja suunake otsik ettevaatlikult poti ääre alla.2. Pigistage pudelit ja kandke toodet aeglaselt seespool ümber poti, nii et pott oleks vedelikuga täiesti kaetud.3. Optimaalseks puhastustulemuseks jätke toimima 10 minutiks, loputage ja harjake.4. Desinfitseerimiseks laske mõjuda 60 minutit, loputage ja harjake.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 10°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
HARPIC
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.