WC-värsken.DOMESTOS Pall.duo Ocean 2x55g

WC-värsken.DOMESTOS Pall.duo Ocean 2x55g

€4.09
€37.18/kg
Kirjeldus
Domestos Power 5+ hoiab teie tualeti perfektselt puhtana. Nüüd kontsentreeritud aroomiõlidega, hoiab tualeti värskena ka loputuskordade vahepeal.
Lisainfo
WC- värskendaja Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Põhjustab nahaäriitust. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitseprille/maski. Nahale sattumise korral:loputada mitme minutijooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed kui neid kasutatakse ja kui on neid kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamtult ühendust mürgitusteabekeskusega /arstiga. Nahaärrituse või lööbe puhul pöörduda arsti poole. .Vältida sattumist keskkonda. Sisu/mahuti küvaldada vastavalt kohalikele eeskirjadele.
Koostisosad
SODIUM DODECYLBENZENESULFONATE, SODIUM LAURYL SULPHATE.>30% anioonsed pindaktiivsed ained; 5-15% lõhnaained; <5% fosfaadid, aromaatsed süsivesinikud, Butylphenyl Methylpropional, Alpha Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool.
Kasutusjuhend
Murdke plastikust kinniti lahti. Kinnitage toode WC-poti ääre külge ning veenduge, et see jääks veevoolu alla. Kui toode on kasutatud, raputage lahustamata osad prügikasti. Pärast kokkupuudet tootega peske käed.
Tootja kontaktid
Unilever Polska SP Z O.O.
Säilitamistingimused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril 0–25 kraadi. Säilitamistemperatuur: alates 0°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
110
Kaubamärk:
DOMESTOS
Tarnija kontaktid:
Unilever Polska SP Z O.O.
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.