WCpuh.vahend HARPIC Power+ hygiene,750ml

WCpuh.vahend HARPIC Power+ hygiene,750ml

€4.65
€6.20/l
Kirjeldus
Harpicu võimsaim valem bakterite ja tõrksate plekkide vastu.
Koostisosad
hydrogen chloride ethanol, imino-2,2' bis-, tallow Nalkyl derivatives quaternary ammonium compounds, trimethyltallow alkyls, chlorides
Lisaained
E415
Kasutusjuhend
Soovitame wc desinfitseerimise ja puhastamise ajal kanda kindaid.Korgi eemaldamine: vajutage padjakestele korgil ja keerake lahti. Korgi tagasipanemine: keerake tihedalt kinni, kuni kuulete klõpsatust. Sobib kõikidele wc-pottidele, välja arvatud roostevabast terasest potid. Ohutu septikumidele. 1. Tõstke üles wc-poti kaas ja suunake otsik ettevaatlikult poti ääre alla.2. Pigistage pudelit ja kandke aeglaselt seespool ümber poti, nii et pott oleks vedelikuga täiesti kaetud.3. Optimaalseks puhastustulemuseks jätke toimima 10 minutiks, loputage ja harjake.4. Desinfitseerimiseks laske mõjuda 60 minutit, loputage ja harjake.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 10°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
HARPIC
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.