Whisky J.WALKER Red Label 40% 700ml

Whisky J.WALKER Red Label 40% 700ml

€13.99
€19.99/l
Kirjeldus
JW Red Labelisse segatakse kokku üle neljakümne erineva Šotimaa eri piirkondades valmistatud linnaseviski, mida tasakaalustatakse tugevamaitseliste Highland linnase- ja teraviljaviskidega. Need kokku annavad JW Red Labelile erisuguse, talle omase iseloomuliku kanguse ja rikkalikud maitseomadused. Viskisõpradele tähendab JW Red Label erilist, ainuomase aroomi ja täiusliku maitsega šoti viskit.
Lisainfo
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.
Alkoholisisaldus
Alk. 40% vol
Kasutusjuhend
Kokteilisoovitus red label hole in one: 4cl johnnie walker red label, 1tl mesi, 100ml jahutatud musta teed, pigistada sidrunit, segada pikas klaasis, kaunistada sidrunisektoriga. Kokteilisoovitus johnnie ginger: 4cl johnnie walker red label, 1 fever-tree ginger ale. Pigistada sisse 2 laimisektorit, serveerida pikas klaasis rohke jääga.
Tootja kontaktid
Johnnie Walker & Sons; Diageo PLC, Lakeside Drive, LW10 7HQ  London, United Kingdom

Muu info

Päritoluriik:
Suurbritannia
Netokogus (g/ml):
700
Kaubamärk:
JOHNNIE WALKER
Tarnija kontaktid:
Prike AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.