Pesupulber LOVELA Baby Color 1.3kg

Pesupulber LOVELA Baby Color 1.3kg

€9.99
€7.68/kg
Lisainfo
Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Pärast käitelemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Emaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga.
Koostisosad
15% või rohkem, kuid alla 30% tseoliiti, 5% või rohkem, kuid alla 15% mitteioonset pindaktiivset ainet, hapnikuvalgendaja. Vähem kui 5% seepi, polükarboksülaate, anioonseid pindaktiivseid aineid, parfüüme.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
1300
Kaubamärk:
LOVELA
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.